اتوی بخار
GC5428

توان

2800W

بخاردهی مداوم

25±5gr

بخاردهی لحظه ای

100 G

مخزن آب

400ml

رسول زدایی

YES

ضد رسوب

YES

خاموشی خودکار

YES

کفی سرامیکی

ceramic

طول کابل

2.5m

  0%

  معرفی GC5428

  چه به اتو کردن لباس‌ها علاقه داشته باشید و چه اتو کردن از اون دسته کارهایی باشه که همیشه اونو به تعویق میندازید، GC5428 همه عملکردهای مورد نیازتون رو با قیمت مناسب در اختیارتون قرار می‌ده. این اتو طراحی و تولید شده تا حداکثر کارایی رو ارائه کنه، بنابراین شما می‌تونید بعد از هر بار استفاده از یک نتیجه با کیفیت بدون اینکه صرفاً پولتون رو هدر داده باشید، لذت ببرید! با ترکیبی از ویژگی‌های نوآورانه، این اتو به گونه‌ای خاص طراحی شده تا بتونه به راحتی از بین چالش‌های کوچک و بزرگ اتوکشی عبور کرده و به اینکار سرعت بیشتری ببخشه.

  این اتو با داشتن کفی سرامیکی همراه با بخار مداوم بالا، توزیع عالی حرارت رو به همراه داره و علاوه بر اون به راحتی روی پارچه سر می‌خوره تا بتونه حتی از پس چروک‌های سرسخت پارچه‌های ضخیم به راحتی و در کمترین زمان بر بیاد. به لطف وجود سیم 2.5 متری، می‌تونید به راحتی در هر موقعیتی که احساس راحتی و دسترسی بهتری دارید اتوکشی کنید، در حالی که دسته نرم و صفحه لمسی باعث می‌شه دستگاه به راحتی در دست قرار گرفته و کمتر در حین اتو زدن لباس‌ها احساس خستگی کنین.

  طراحی یک مخزن بزرگ آب 400 میلی‌لیتری به این معنیه که می‌تونید یک بار و بدون پر کردن مجدد، انبوهی از لباس‌ها رو اتو کنید و علاوه بر اون، سیستم ضد چکه تضمین می‌کنه که هیچ اثری از قطرات آب بر روی لباس‌ها باقی نمونه. عملکرد اسپری آب نیز به شما کمک می‌کنه تا به یکباره به جنگ چروک‌های سرسخت رفته و مثل یک حرفه‌ای اتو کنید.

  vac1345ew32132
  iron - gc1232
  iron - gc12