اخبار وینسنت

قطار کمپین همراه پیروز به مقصد نهایی خود رسید

برندگان جشنواره همراه پیروز

کمپین همراه پیروز از 26 بهمن ماه 1400 تا پایان اردیبهشت 1401 با هدف قدردانی از انتخاب محصولات وینسنت توسط مصرف‌کنندگان و نمایندگان محترم فروش برگزار گردید. این کمپین با استقبال گسترده‌ای روبه رو شد و در همین راستا مدت کمپین تا 31 خرداد ماه 1401 ادامه پیدا کرد.

هدف از اجرای کمپین همراه پیروز

کمپین‌ همراه پیروز با این هدف طراحی و اجرا شد که نشان بدهد تیم‌فروش و مصرف‌کنندگان وینسنت در تمام مراحل از معرفی محصول گرفته تا عرضه، پخش، فروش و ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان، همواره سعی بر آن داشته تا حس پیروزی را در ذهن آن‌ها به خوبی ایجاد نماید.

مسئله جالبی که در مورد کمپین همراه پیروز وجود دارد این است که حتی در مرحله اجرا هم توانست بخشی از اهداف خود را محقق نماید، چراکه صدای این کمپین به سرعت از مرزهای شهرهای ایران عبور کرده و به گوش هموطنان سراسر کشور رسید.

نحوه اجرای کمپین همراه پیروز

کمپین همراه پیروز به طرق مختلف، در مسیر تحقق اهداف خود گام‌های مؤثری برداشت. در این کمپین جوایز ارزنده‌ای برای مصرف‌کنندگان و نمایندگان فروش در سراسر کشور در نظر گرفته شد.

در مدت اجرای همراه پیروز به پاس قدردانی از مصرف‌کنندگان وینسنت، در ازای خرید هر محصول و فعالسازی کد سریال آن، شش ماه به مدت گارانتی دستگاه افزوده شده و نام خریدار در قرعه‌کشی بزرگ وینسنت شرکت داده می‌شد.

جوایز همراه پیروز برای مصرف‌کنندگان محصولات وینسنت

مراسم اهدای جوایز مصرف‌کنندگان به صورت هم‌زمان روز 20 ام مهرماه با حضور برندگان خوش شانس وینسنت در تهران و شهرستان‌ها انجام شد.

جایزه جشنوراه همراه پیروز

خانم نادری برنده خوش شانس آیفون 13 از ارومیه در جشنواره همراه پیروز در حال دریافت جایزه خود در شعبه ارومیه

لیست جوایز خریداران:

  • یک دستگاه گوشی موبایل iPhone13
  • یک سفر ترکیه به ارزش 100 میلیون ریال
  • یک ساعت هوشمند به ارزش 40 میلیون ریال
  • 11 عدد کارت هدیه به ارزش 10 میلیون ریال

آقای نادبی زاده از دزفول جایزه کمک هزینه 10 میلیونی سفر به ترکیه را در شعبه وینسنت این شهر دریافت کرد.

جوایز همراه پیروز برای همکاران فروش

وینسنت در کمپین همراه پیروز علاوه بر مصرف‌کنندگان، قدردان زحمات نمایندگان فروش خود در سراسر کشور نیز بود. در این کمپین به هر یک از نمایندگان در ازای فروش هر دستگاه، یک امتیاز اختصاص داده شد. در پایان مدت کمپین پس از تجمیع امتیازات و در روز اول مرداد ماه 1401، به نماینگان برتر جوایز زیر اهدا شد:

  • نفر اول: 100 میلیون ریال
  • نفر دوم: ۷۰ میلیون ریال
  • نفر سوم: ۵۰ میلیون ریال

اتفاق خوبی که طی این کمپین رقم خورد، در نظر گرفته شدن هدایایی برای نمایندگان فروشی بود که موفق به فروش حتی یک دستگاه شده بودند. در کمپین همراه پیروز بین تمامی نمایندگان نیز قرعه کشی شده و سه کارت هدیه به سه نفر از نمایندگان گرامی وینسنت عطا شد.

همچنین برندگان خوش‌شانس مصرف‌کنندگان هم در همین مراسم به قید قرعه انتخاب شدند.

همراه پیروز تمام شد، اما کمپین‌های هیجان انگیز وینسنت همچنان ادامه دارد!

به گفته برگزارکنندگان کمپین همراه پیروز، هدف اصلی از اجرای این کمپین در واقع رساندن یک پیام بود؛ آن هم اینکه با یک انتخاب هوشمندانه در خرید، آن هم محصولات مهمی همچون لوازم خانگی که روزانه با آن ها سر و کار داریم و مدت مصرف آن‌ها طولانی تر از کالاهای دیگر است، می‌توان حس دلنشین پیروزی را تجربه کرد.

این کمپین هم به انتها رسید اما کمپین و جشنواره‌های شگفت‌انگیز وینسنت همچنان ادامه داشته و در حال حاضر با فعالسازی سریال هر دستگاه، می‌توانید به کمپین جام جهانی با وینسنت بپیوندید و شانس دریافت 50 میلیون تومان کمک هزینه سفر به قطر، دو تلویزیون وینسنت و 20 لوازم خانگی دیگر را داشته باشید.

بازگشت به لیست