اخبار وینسنت

جوایز نمایندگان وینسنت، هم‌قدم با کمپین جام‌جهانی

جوایز مسابقه جام جهانی با وینسنت

نمایندگان برتر فروش وینسنت در کمپین جام جهانی به ترتیب برنده گوشی آیفون 13، کمک هزینه سفر به ترکیه، کمک هزینه سفر به کیش (سه نفر) خواهند شد و در صورت فروش حتی یک محصول هم شانس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن کارت هدایای بیست میلیون ریالی را خواهند داشت.

مدتی است که برند لوازم خانگی وینسنت جشنواره «جام جهانی با وینسنت» را در حال اجرا دارد و در این جشنواره که تا اواخر آبان ماه و تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی ادامه خواهد داشت، خریداران با خرید هر محصول وینسنت شانس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن جایزه 50 میلیون تومانی کمک هزینه سفر به قطر(برای دو نفر)، تلویزیون هوشمند 55 اینچ وینسنت(برای دو نفر) و اتو بخار وینسنت (برای 20 نفر) را پیدا می‌کنند.

نمایندگان گرامی فروش نیز می‌توانند با ترغیب هر مصرف کننده به خرید لوازم خانگی وینسنت و فعالسازی کد سریال محصول خریداری شده، یک امتیاز به نام خود ثبت کرده و برنده جوایز ارزنده‌ای شوند.

چگونه با فروش محصولات وینسنت برنده آیفون 13 شویم؟

جوایز مسابقه جام جهانی با وینسنت

به فروشندگان محصولات وینسنت به ازای فروش هر محصول یک امتیاز تعلق می‌گیرد، برای این منظور خریداران(مصرف کنندگان) کالای وینسنت باید شماره سریال محصول خریداری شده را ثبت و ارسال کنند تا بتوانند در قرعه کشی جشنواره شرکت کنند. خریداران(مصرف کنندگان) به سه شیوه می‌توانند این کار را انجام دهند:

  • ارسال شماره سریال به صورت پیامک به 30002865
  • تماس با 2865-021
  • فعالسازی آنلاین از طریق سایت 2865

پس از پایان جشنواره و با تجمیع امتیازات به فروشنده‌ای که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد یک آیفون 13 تعلق خواهد گرفت. نفر دوم برنده کمک هزینه دویست میلیون ریالی سفر به ترکیه خواهد شد. نفرات سوم تا پنجم کمک هزینه صد میلیون ریالی سفر به کیش می‌گیرند و به پنج نفر از سایر فروشندگان به قید قرعه کارت هدیه بیست میلیون ریالی اهدا می‌شود.

مصرف کنندگان را ترغیب کنید تا با ثبت شماره سریال خود در فرعه کشی جام جهانی با وینسنت شرکت کنند زیرا در صورت فروش و فعالسازی سریال حتی یک دستگاه هم فروشندگان شانس برنده شدن جایزه را خواهند داشت.

با پیوستن به خانواده بزرگ وینسنت و همراهی با تیم فروش پویا و حرفه‌ای آن، علاوه بر بهره‌مندی از سبد کالایی متنوع در حوزه لوازم خانگی برقی، از جشنواره‌ها و کمپین‌های هیجان انگیز وینسنت بهره‌مند شوید.

 

بازگشت به لیست

1 نظر در “جوایز نمایندگان وینسنت، هم‌قدم با کمپین جام‌جهانی

  1. پدرام مولائی گفت:

    دستگاه بسیار پرقدرت عالی

نظرات بسته شده اند